VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

Vieni Komandos metai baigėsi, planuojame kitus

Data: 2 spalio, 2020

Pasibaigus pirmiesiems Komandos metams šiuo metu apibendrinami rezultatai ir planuojamos tolimesnės veiklos. Įvertinti programą ir jos metu įgyvendintas priemones, išsakyti lūkesčius prasidedantiems metams dar gali kiekvienas bendrovės komandos narys, atsakydamas į specialiai paskelbtos apklausos klausimus.

Primename, kad praėję finansiniai metai (nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d.) buvo paskelbti „Vilniaus baldų“ Komandos metais. Per šiuos metus siekėme dar daugiau bendrauti, į(si)traukti ir tobulėti. Tam pradėjome kas ketvirtį leisti „Vilniaus baldų“ žurnalą, organizavome ketvirtinius darbuotojų ir vadovų susitikimus, kuriuose buvo galima susipažinti su naujausia informacija. Be to, BG1, BG2 ir naujajame fabrike įrengėme Pasiūlymų ir pastabų dėžutes, testuojame keletą kompiuterizuotų poilsio vietų.

„Planuodami tolimesnes iniciatyvas, kurios leistų mums visiems dar atviriau dalintis idėjomis, diskutuoti rūpimais klausimais ir toliau stiprėti kaip komandai, kviečiame visus aktyviai dalintis atsiliepimais. Daliai kolegų nesuspėjus sudalyvauti apklausoje, ją nusprendėme pratęsti – taip galimybę pasidalinti nuomone apie įgyvendintą programą turės visa komanda. Atsiliepimų lauksime iki spalio 11 dienos“, – sako Sigita Šaltė, „Vilniaus baldų“ personalo vadovė.

Komandos narių patogumui apklausos klausimyną galima rasti po šiuo straipsniu, taip pat interneto svetainėje http://www.vbzurnalas.lt, o jį užpildyti užtruks vos kelias minutes. Užpildytą klausimyną kviečiame įmesti į Pasiūlymų ir pastabų dėžutes, kurias galima rasti prie įėjimo į pirmąjį cechą BG1 ir prie įėjimo į Maisto galeriją naujajame fabrike. Rezultatais paremtos suplanuotos veiklos prasidedantiems finansiniams metais bus pristatytos tiek atskirai, tiek kitame žurnalo numeryje.

 

Atsakyti į klausimyną galite atsidarę nuorodą: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=n97G34osZU6o289r2lIzZdE-Zd6IdIdAkOY8sT6GQrdURVpFMzZaTU5KMzBBQThMVlNYSVVDV1ZGSC4u

%d bloggers like this: