VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

Pradedame gaminti TV spintelę LAPPLAND

Data: 2 spalio, 2020

Šiuo metu pradedame gaminti naują produktą – TV spintelę LAPPLAND. Tai – pirmas naujai įvedamas produktas mūsų naujajame gamybos padalinyje.

TV spintelė LAPPLAND bus dviejų spalvų – baltos „IKEA basic“ ir juodos „IKEA black-brown“, ją surinkti bus galima tiek iš kairės, tiek ir iš dešinės pusės. Išoriniai baldo matmenys – 1820x1466x392mm (aukštis, plotis, gylis). Spintelės gamybos technologija tokia pati, kaip ir mūsų KALLAX gaminio. Jos rėmas susideda iš presuoto korinio skydo detalių, galinis skydas iš apdailintos medžio plokštės, o lentynos ir pertvaros pagamintos naudojant „BoS“ (angl. – Board on Stiles) technologiją. Lentynas ir pertvaras gamins bendrovė „Bordena“. Metinis prognozuojamas gaminių kiekis apie 70 tūkst. vienetų.

Prieš pradedant gaminti naują produktą, jis turi praeiti kelis patikrinimo su klientu etapus. Pirmiausia gaminamas pavyzdys, leidžiantis su IKEA suderinti kokybę, spalvą, konstrukciją ir medžiagiškumą. Antras etapas – nulinė partija, kurios metu gaminamas nedidelis gaminių skaičius. Šios partijos tikslas pasitikrinti konstrukcinės dokumentacijos, gamybos technologijos ir įrenginių tinkamumą naujo produkto gamybai. Po nulinės partijos atliekami produkto pakuotės, sandėliavimo, logistikos testai. Jis siunčiamas testuoti į sertifikuotas laboratorijas, kuriose atliekami mechaniniai, apdailinto paviršiaus atsparumo bei cheminių elementų emisijos testai.

Trečiasis etapas – vadinamoji „vartų patikra“ (angl. – gate check), iki kurios turi būti atlikti visi testai bei išpildyti visi produktui keliami reikalavimai. Po šio patikrinimo duodamas leidimas gaminti pirmąją partiją. Paskutiniajame etape tikrinamas gaminys iš pirmos gamybos partijos. Jei viskas atitinka reikalavimus, galima pradėti tiekti gaminius IKEA.

%d bloggers like this: