VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

Pakalbėk su Personalo tarnyba

Data: 16 gruodžio, 2020

DPG sustiprino M. Talandytė

Prie Darbuotojų patirties grupės (DPG) prisijungė atrankų vadybininkė Marta Talandytė. Ji atsakinga tiek už darbuotojų atrankas, tiek ir už kitas svarbias DPG įgyvendinamas iniciatyvas. Didžioji dalis jos ligšiolinės patirties buvo orientuota į personalo valdymą: atrankos procesų organizavimą, darbuotojų motyvacijos skatinimą, saviraiškos galimybių užtikrinimą.

„Vertybiškai svarbūs žodžiai bendrovėje yra Atsakomybė, Komanda ir Profesionalumas. Tai tik patvirtino pirmieji darbo mėnesiai – procesai čia dinamiški, reikalauja bendravimo ir bendradarbiavimo tarp skirtingų tarnybų, ir niekada nesustoja. Tikiuosi, jog prisijungusi prie DPG prisidėsiu prie sėkmingo šių procesų užtikrinimo, pritraukiant ir išlaikant komandos narius, didinant bendrovės žinomumą tarp potencialių darbuotojų“, – sako Marta.

Atskyrus atrankas pagal tai, kiek specialistų ieškoma konkrečioms pareigoms, už jas atsakingi skirtingi Personalo tarnybos darbuotojai. Marta rūpinasi tomis, kurios organizuojamos ieškant didesnio komandos narių skaičiaus. Tai – įrenginių darbininkai, operatoriai, krautuvo vairuotojai, elektrikai, įrenginių priežiūros technikai. Šioms atrankoms sukurta ir speciali el. pašto dėžutė
darbas@vilniausbaldai.lt.

 

 

%d bloggers like this: