VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

Kolegų atradimai karantino metu

Data: 2 spalio, 2020

Pasibaigus karantinui bendrovės „Vilniaus baldai“ komandą kvietėme dalyvauti konkurse ir pasidalyti per karantiną atrastomis veiklomis, vietomis ar pomėgiais. Atradimai išties buvo įdomūs, tad norime pasidalyti kolegų istorijomis, kurios galbūt ir jus įkvėps išbandyti ką nors nauja.

LEAN koordinatorius Martynas Šventickas karantino metu su šeima pritaikė 5S įgūdžius namuose, o jų naudą bei efektyvumą pajuto visi: daugiau jokios netvarkos ir daiktų ieškojimo. Be to, kadangi viešos žaidimų aikštelės tuo periodu buvo uždarytos, šeimai gimė „Kaizen“ idėja – susikurti savo žaidimų aikštelę kieme. „Nors buvo abejonių, ar pavyks viską padaryti savo jėgomis ir tam neskirtomis medžiagomis (naudojome medinius tvorų stulpus), bet, pasinaudojus PDCA (plan-do-check-act) metodu, viskas pavyko puikiai ir nuo šiol vaikai turi nuosavą mini žaidimų parką. Karantinas dar kartą įrodė, kad viskas mūsų pačių rankose – tiesiog reikia bandyti“, – sako M. Šventickas.

 

 

Biuro administratorė Emilija Uždavinytė per karantiną atrado Lietuvos grožį – apkeliavo daug lankytinų objektų, tokių kaip Angelų kalva, Buivydžių kabantis tiltas, Dubingių piliavietės pažintinis takas, Karvio Šv. Juozapo bažnyčia, Lentvario dvaras, Trakų Vokės dvaras, Valkininkų bažnyčia, Varnikų pažintinis takas ir Vilniaus botanikos sodas. Visa tai paliko įspūdį, tad E. Uždavinytė drąsiai rekomenduoja aplankyti šias vietas ir kolegoms.

 

 

O štai gamybos inžinierius Virginijus Matulis leidosi į literatūros pasaulį – perskaitė legendinę George’o Orwello knygą „1984-ieji“. Tai istorija apie Tiesos ministerijoje dirbantį Vinstoną, kuris priešinasi totalitariniam pasauliui, kontroliuojančiam žmogų ir reikalaujančiam absoliutaus paklusnumo. Šiame pasaulyje, rodos, net meilė yra neapykanta, o, trokštant laisvės, reikia išduoti. „Karantino situacijai knyga tiko idealiai. Ją rekomenduoju turintiems ypač lakią vaizduotę, tačiau ne pernelyg jautrios sielos žmonėms“, – šypsosi V. Matulis.

 

 

Sveikiname laimėtojus!

Trims praėjusiame numeryje skelbtame konkurse dalyvavusiems ir karantino veiklų atradimais pasidalijusiems kolegoms atiteko prizai – aukštos kokybės stilizuotos „Vilniaus baldų“ kuprinės. Straipsnį apie kolegų laisvalaikį karantino metu kviečiame skaityti 19 puslapyje.

%d bloggers like this: