VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

KOKYBĖS KONTROLIERE TAPUSI G. NEMCEVAITĖ: „MAN PATINKA, KAD TAI ATSAKINGAS DARBAS“

Data: 16 gruodžio, 2020

Metai – tiek užtruko, kol Gabija Nemcevaitė „Vilniaus balduose“ palypėjo karjeros laiptais. Pradėjusi nuo įrenginių darbininkės, ambicinga mergina jau dirba kokybės kontroliere. Jos teigimu, kiekvienam žmogui svarbu nuolat tobulėti. Būtent to ji siekia ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime: domisi automobilių lenktynėmis ir įkvepiančiomis knygomis.

Naujoje aplinkoje norisi viską tausoti

G. Nemcevaitė „Vilniaus balduose“ dirba beveik dvejus metus, iš kurių daugiau nei pusmetį – kokybės kontroliere pakavimo ceche. Be viską kuruojančio vadovo, tokių kontrolierių kaip ji yra devyni. Dalis šios komandos nuo rugsėjo pradžios dirba naujajame fabrike ir jau spėjo įvertinti jo privalumus. „Įspūdį iškart paliko neaprėpiama erdvė. Viskas nauja, tvarkinga, švaru. Pastebėjau, kad ir kolegos čia tarsi pasikeitė – atėjus į naują aplinką norisi viską tausoti, palaikyti švarą ir tvarką, dėl to visi labiau stengiasi. Manau, ir fabrike esančios naujovės, įranga visiems yra labai įdomios“, – pastebėjimais dalijasi darbuotoja.

G. Nemcevaitė kasdien rūpinasi, kaip užtikrinti žaliavų ir darbo kokybę: siekia užkirsti kelią visiems gamybiniams defektams, stebi kitų kolegų darbą ir gamybinius procesus. „Kartu su kitais kokybės kontrolieriais turime laiku sustabdyti gamybos procesą, jeigu pamatome neatitikimą. Man patinka, kad tai atsakingas darbas, turiu galimybę pati kontroliuoti iškylančias situacijas ir priimti sprendimus“, – paaiškina kokybės kontrolierė.

Nuo biomedicininės diagnostikos iki kokybės kontrolės

23-ejų G. Nemcevaitė yra kilusi iš Trakų. Baigusi mokyklą, Vilniaus kolegijoje ji studijavo biomedicininę diagnostiką. Bestudijuodama nusprendė pasiimti akademines atostogas ir ieškoti darbo. Tuomet ir kilo mintis išbandyti kitokią profesinę kryptį.

Bendrovėje „Vilniaus baldai“ ji įsidarbino įrenginių darbininke gamybos tarnyboje, BG1 pakavimo ceche. „Kai siunčiau gyvenimo aprašymą, net neįsivaizdavau, koks tai bus darbas, tačiau pokalbio metu supratau, kad norėčiau tai pabandyti. Pati pradžia buvo sunki, bet kolegos elgėsi labai draugiškai, tad grįžusi namo pailsėdavau ir kupina jėgų kitą dieną grįždavau į darbą“, – pradžią atsimena mergina.

Biomedicininės diagnostikos mokslus G. Nemcevaitė pabaigė, vis dėlto, darbas bendrovėje patiko, tad nusprendė tobulintis šioje srityje. Praėjus metams nuo darbo „Vilniaus balduose“, ji pastebėjo, kad bendrovėje ieškoma kokybės kontrolierių. Tuo metu prasidėjo karantinas, gamyba buvo stojusi, tad kokybės kontroliere ji pradėjo dirbti nuo birželio, kuomet bendrovė vėl galėjo dirbti visu pajėgumu.

„Manau, kiekvienam žmogui svarbu siekti asmeninių bei profesinių tikslų. Bent jau aš norėčiau nuolat tobulėti, todėl tikiuosi ir ateityje po truputį įgyvendinti savo profesines svajones“, – sako G. Nemcevaitė.

Į situacijas reaguoja ramiai

Kolegų teigimu, G. Nemcevaitė yra draugiška, profesionali darbuotoja, gebanti į situacijas reaguoti ramiai. Įdomu tai, kad pati mergina save apibūdina kaip emocingą ir energingą: „Namuose, kitoje aplinkoje, aš esu kaip degtukas – greitai užsidegu, tačiau darbe gebu valdyti emocijas ir išlikti rami“.

Jos manymu, ši ramybė padeda tiek atliekant kasdienius darbus, tiek ir bendraujant su kolegomis, taip pat išsakant pastabas: „Atėjusi į darbą visuomet nusišypsau, nes dažniausiai žmonės bijo galimos kontrolės, o aš noriu parodyti, kad visi mes savo darbu siekiame bendro gero rezultato“.

Hobis – automobiliai ir knygos

Tai, kad G. Nemcevaitė yra energinga ir veikli, atskleidžia ir jos hobis: mergina mėgsta važinėti automobiliu ir netgi yra dalyvavusi keliuose „F-Race“ raliuose. Be to, laisvalaikiu ji skaito knygas, ypač mėgsta romanus ir biografijas. Jei tik turi laiko, knygas paskaito ir per pertraukėles darbe.

„Po darbo mėgstu susitikti su draugais, taip pat vykstu į Trakus aplankyti šeimos. Tiesa, pandemija tą socialinį ratą susiaurino, tačiau auginu du katinus, tad ir namuose veiklos bei draugijos apstu“, – šypsosi mergina.

%d