VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS

Data: 16 gruodžio, 2020

Sakoma, kad dar malonesnis už dovanos gavimo jausmą yra jos dovanojimas kitam. Ypač, kai žinai, ką padovanoti. Todėl siekiant, kad dovanos jums asocijuotųsi tik su maloniais rūpesčiais, dalijamės keletu idėjų, ką šiemet galima padovanoti tiek moterims, tiek ir vyrams.

Gera knyga

Žiema – tinkamas metas skirti daugiau dėmesio sau, o save pažinti galime ir skaitydami knygas. Tad Kalėdų proga artimesniam žmogui galite padovanoti vertingą knygą – apie jo pomėgius, populiariąją psichologiją ar apie įkvepiančią asmenybę.

Jaukumas namuose

Namuose praleidžiant vis daugiau laiko, norisi, kad tas laikas būtų kokybiškas ir malonus. Tad kodėl nepadovanojus ko nors, kas susiję su jaukumu namuose? Šiltos šlepetės, patogus chalatas, pledas ar gražus treningų kostiumas – tai tik keletas idėjų.

Kalėdiniai kepiniai

Pandemija paskatino ne tik daugiau laiko praleisti namuose, tačiau ir dažniau gaminti – net tuos, kurie iki šiol virtuvėje sukiojosi retai. Tad, jei tik turite įkvėpimo, iškepkite pyragą, kalėdinį keksą ar imbierinių sausainių. Tokia dovana nedaug kainuoja, tačiau turi didelę vertę – ją gavęs žmogus žinos, kad galvojote apie jį.

Žiemos pramoga

Šiemet mūsų socialinis ratas sumažėjo, tad tie žmonės, su kuriais galime susitikti, tapo dar brangesni. Jei tai – aktyvų laisvalaikį mėgstantis žmogus, padovanokite jam žiemos pramogą. Pavyzdžiui, nuvykite pasivaikščioti į apsnigtą Labanoro girią ar kurį nors pažintinį taką. Arba nusileiskite slidėmis ar rogėmis nuo didesnio kalno. Kitaip tariant, pasidžiaukite žiema ir draugija!

Praktiškas prietaisas

Dažnai linkstama dovanoti dovanas su humoro prieskoniu, bėda ta, kad tokios ne visuomet yra panaudojamos. O štai praktiškos dovanos, tokios kaip plaukų džiovintuvas, funkcionali keptuvė, išmanusis laikrodis ar belaidės ausinės, išties praverčia. Tad, atsižvelgdami į tai, kam dovanojate, galbūt pagalvokite, ko tam žmogui tuo metu reikia?

%d bloggers like this: