VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

J. Krutinis: 2020-ieji – kupini iššūkių ir istorinių pasiekimų

Data: 16 gruodžio, 2020

Mieli kolegos,

2020 finansiniai metai „Vilniaus baldams“ buvo gausūs tiek dramatiškų iššūkių, tiek ir istorinių pasiekimų.

Nors pasaulinė koronaviruso pandemija privertė mus visus pakeisti gyvenimo būdą, bendravimo įpročius, darbo organizavimą, o pavasarį – netgi sustabdyti gamybos procesus, mes vis tiek sugebėjome atidaryti naują gamyklą Trakų rajone!

Pavasario sustojimą suvaldėme sėkmingai – sklandžiai sustojome, o vėliau puikiai startavome. Išsaugojome visus darbuotojus, o prastovų metu radome galimybių užtikrinti komandai geresnes sąlygas nei valstybės garantuojamas minimumas. Svarbu ir tai, kad per šį įtemptą laikotarpį užsitikrinome sklandų finansinių srautų valdymą, išlaikėme santykius su tiekėjais ir išpildėme pagrindiniam klientui duotus pažadus – gaminamų baldų asortimentą papildėme naujais  produktais: „SMÄSTAD“, „FLYSTA“, „LAPPLAND“ ir „SMÅGÖRA“.

Praėjusiais finansiniais metais gamybos apimtis auginome 7 proc., o pardavimai sumažėjo 2,5 proc. Po kelerių iš tiesų sudėtingų metų mūsų pelningumas pasiekė minimalų sveiką –
9,9 proc. – lygį, kuris gali užtikrinti bendrovei tvarų augimą.

Siekiant tolimesnių tikslų, labai svarbus naujasis fabrikas, kuris, beje, didžiausias Lietuvoje. Džiugu, kad pernai užbaigėme jo statybas ir įrengimą, surinkome profesionalų komandą ir pradėjome gamybą. Tai padarėme labai laiku – mūsų gaminamų baldų paklausa jau kurį laiką viršija dabartinį gamybos lygį, siekiantį 2 mln. eurų per savaitę.

2020-ieji bendrovėje buvo paskelbti „Vilniaus baldų“ Komandos metais – įgyvendintos bendravimą, įsitraukimą ir tobulėjimą skatinančios iniciatyvos, kurios leido pastebimai sumažinti darbuotojų kaitos rodiklį.

Nauji finansiniai metai greičiausiai nebus lengvesni, tačiau, tikiu, pagaliau leis mums visiems pamatyti ir pajausti praėjusiais metais padaryto įdirbio rezultatus, suteiks augimo ir kopimo į kalną jausmą. Šiuo metu svarbiausias mūsų tikslas –
patenkinti išaugusius pagrindinio kliento poreikius: auginti gamybos apimtis tiek padalinyje Savanorių pr., tiek ir Guopstose.

Šiuos metus bendrovėje skelbiame Profesionalumo metais: daug mokysimės, kelsime kompetencijas, stiprinsime nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Jau startavo visų grandžių vadovų mokymai, netrukus pradėsime ir LEAN projektų programą „TobuLEAN“, planuojame operatorių ir krautuvų vairuotojų akademijas, tad pasinaudodamas proga kviečiu tiek kolegas, tiek ir koleges aktyviai į jas kandidatuoti!

Proveržio ir tobulėjimo linkėdamas,
Jonas Krutinis
Generalinis direktorius

%d bloggers like this: