VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

Įžanginis žodis

Data: 2 spalio, 2020

Kolegos,

kviečiu visus drauge ir kiekvieną atskirai pasidžiaugti pasiekus naują bendrovės veiklos etapą. Gamykloje Trakų rajone jau sumontuotos naujos gamybos linijos ir pradedama baldų gamyba. Taip pat intensyviai pradedami persikraustymo darbai, kuriuos planuojama užbaigti iki 2022 m. pabaigos.

Įspūdingo dydžio naujos gamyklos projektą pradėjome vystyti nuo plyno lauko – pastatui visiškai užbaigti ir įrengti prireikė vos 14 mėnesių. 73 tūkst. kv. metrų ploto pastate – net 460 kolonų, jį statant panaudota net 15 tūkst. kubinių metrų betono. Po žeme nutiesti maždaug 7 kilometrai vamzdžių, objektui prireikė 700 tūkst. trinkelių.

Sklandžius ir sparčius darbus užtikrinti padėjo bendrovės partneriai tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio. Skaičiuojame, kad statybose jėgas suvienijo apie 30 įmonių, o prie įrangos dirbo dar 15. Net septynių įmonių specialistai buvo atvykę iš užsienio.

Per visą šį laikotarpį, koordinuodamas reikalingus darbus, iš Vilniaus į Trakų rajoną ir atgal nuvažiavau maždaug 16 tūkst. kilometrų. Už įrangos montavimą naujajame fabrike atsakingi techninių projektų vadovai nuo praėjusių metų spalio kartu dirbdami praleido apie 12 tūkst. valandų.

Tai, kad sėkmingai įgyvendinome tokios apimties projektą, tik dar kartą patvirtina, kokia stipri komanda esame – susitelkę galime pasiekti pačių aukščiausių rezultatų!

 

Su geriausiais linkėjimais,

Nerijus Sykas, „Vilniaus baldų“ strateginių projektų vadovas

%d bloggers like this: