VILNIAUS BALDAI

MUMS IR APIE MUS

5 priežastys, kodėl verta tapti „Citadele“ klientu

Data: 16 gruodžio, 2020

„Vilniaus baldų“ darbuotojams „Citadele“ bankas parengė išskirtinį pasiūlymą: užsisakę „X smart“ kortelę, 12 mėn. ja naudositės nemokėdami mėnesinio mokesčio. Standartinis mokestis yra 1,49 EUR/mėn., o jei į sąskaitą „Citadele“ banke pervedamas darbo užmokestis – 1,1 EUR/mėn. Moksleiviams ir studentams „X smart“ kortelė išduodama be mėnesinio mokesčio.

Banko klientu galima tapti nuotoliniu būdu vos per 5-7 minutes – tereikia atsisiųsti banko mobiliąją programėlę, suvesti prašomą informaciją, įkelti savo asmenukę ir nufotografuoti pasą ar tapatybės kortelę. Banko kortelę „X smart“ gausite paštu per kelias dienas, o ją aktyvinti galėsite mobiliąja programėle.

Banko mobilioji programėlė – ypač patogi. Tam, kad galėtumėte prie jos prisijungti nereikės parsisiųsti papildomų programėlių (pvz., „Smart-ID“). Prisijungti galėsite naudodami programėlėje integruotą „MobileSCAN“ sprendimą ar m. parašą. Programėlėje galėsite atlikti mokėjimo pavedimus, pasitikrinti likutį ir atliktų operacijų istoriją, keisti kortelės PIN kodą ar ją užblokuoti, įjungti arba išjungti kitus nustatymus (bekontakčio atsiskaitymo ir atsiskaitymo internetu galimybes, pasirinkti geografinį regioną, kuriame galima atsiskaityti kortele).

X REWARDS lojalumo programa. Užregistravę programoje (mobiliojoje programėlėje arba xrewards.lt) už kiekvieną atsiskaitymą „X smart“ kortele kaupsite X REWARDS taškus, kuriuos galėsite išsikeisti į banko partnerių prizus, taip pat galėsite gauti ir partnerių nuolaidų. Partnerių sąrašas nuolat pildomas ir atnaujinamas. Pavyzdžiui, šiuo metu galite pasinaudoti nuolaidomis prekybos centruose „Akropolis“, „Panorama“, „Ozas“, el. parduotuvėje Pigu.lt, taip pat – „Neste“, „Švaros broliuose“, „iDeal“, „Bolt“, „CityBee“ ir kt.

Tapę „Citadele“ klientais turėsite galimybę atsiskaityti inovatyviais bekontakčio atsiskaitymo sprendimais – ne tik kortele, bet ir telefonu (naudodamiesi banko mobiliąja programėle arba „Apple Pay“), specialiu lipduku, apyranke ar žiedu. Bekontakčio atsiskaitymo limitas – 50 EUR.

Jei prireiktų grynųjų pinigų, su „X smart“ kortele galėsite iki 1 000 EUR/mėn. išsigryninti nemokamai (t. y. nemokėdami komisinio mokesčio „Citadele“ bankui) galėsite bet kurio banko bankomatuose. (Pavedimai eurais internetu visoje Europoje – nemokami. Galima momentinių pavedimų suma – iki 1 tūkst. EUR).

Bankas jums mokės 0,2 % palūkanas nuo jūsų „X smart“ sąskaitoje esančio likučio. Svarbi sąlyga – jūsų darbo užmokestis turi būti pervedamas į „Citadele“ banką, didžiausia likučio suma, už kurią mokamos palūkanos, – ne daugiau kaip 10 tūkst. eurų. Uždirbtos palūkanos skaičiuojamos paskutinę mėnesio dieną (nuo vidutinio mėnesio „X smart“ sąskaitos likučio) ir jums pervedamos pirmą kito mėnesio dieną.

%d bloggers like this: